News:
jjjessie vstala z mrtvých
Blog oživen
Dess změněn

Duben 2014

Benedict ♥

21. dubna 2014 v 19:56 | JJJessie
Nazdar!
Protože na můj blog očividně všichni kašlete *fňuk*
Vyčerpám na tenhle článek většinu svých obrázků Benedicta Chumberbatche alias Sherlocka Holmese ^^
Jsem závislá… >.>
Ale on je tak boží! ~ ♥

Shelly!!! >.>
True ˘^˘
Also true ˘^˘

Má tak dokonalý oči! ~ ♥

Pokračování jindy, hehe C:
P.S.: Že je boží? ^^

Kapitola 13 - Něco se děje

18. dubna 2014 v 17:00 | JJJessie |  Příběh(y)
Zdar! :D
Jjjessie je zpět protože jí konečně (čtěte KUJFASAKRAFIXDRÁTSEVERLESkonečně) začaly prázdniny! >:3
Wow, Such Holidays, Very Easter, Much blog, wow… :D
A máme tu další kapitolu! *le fanfáry* těšili jste se? Já vím, že jo! :D Nebo spíš - já myslím, že už jste ani nedoufali, že nějaká další kapitola bude, že? >.> Ale dnes už je! Actually… ona je už asi dva měsíce, ale má skromná rouhačsky líná veličkost se až dneska dokopala k tomu ji přepsat :D (Áno, můžete po mě něco hodit, taky bych to na vašem místě udělala :D)
Fajn, tak já už jsem radši ticho, nerada bych přišla k úrazu… :D
"Už všechno vím, Hazel. Zůstaneš tady, dokud se to nevyřeší." "Co se děje? Co se musí vyřešit?" Hazel vycítila, že IceFox vůbec nebyla tak klidná jako zněl její hlas. "Co se děje?" zeptala se ještě jednou, ale Ice nereagovala. Dívala se přímo před sebe takovým skelným pohledem, jako kdyby byla v transu. Její náhrdelník se rozzářil. Hazel si všimla, že IceFox má na tlapkách okovy, ale nevěděla proč. Nadechla se a chtěla něco říct, ale najednou se celá jeskyně otřásla. IceFoxin náhrdelník přestal zářit a ona se vzpamatovala. Narostla jí křídla, chytila Hazel do zubů a vyletěla z jeskyně. /Takže už to začalo…/ říkala si v duchu IceFox.
Mezitím Jessika a Aysumin prohledávaly les a snažily se najít stopy po Mortumovi a Dimmě. "Jestli ji našel…" "Ani na to nemysli!" Okřikla Jessika Aysumin, ale její hlas zněl nervózně. /Jestli ji našel a ona ho nezvládla…/ potřásla hlavou, aby z ní vyhnala takové myšlenky. /Ne. Zvládla to jednou a zvládne to znovu. Konec konců, Mortum je teď mnohem slabší, než byl. I když…/ Dimmě se v hlavě motaly myšlenky jedna pes druhou a nebyla schopna je srovnat.
Najednou se rozzářil i její náhrdelník. "Sakra… Sakra, sakra, SAKRA!!!" Aysumin se ohlédla. "Co se-" pak si všimla náhrdelníku a bylo jí to jasné. "Ne…" "Ano…" Odpověděla pohřebním hlasem Jessika.
Ice, kam letíme? Co se stalo? Kde jsou všichni?" Ice mlčela, jen si v duchu povzdychla. /Dimmo… Doufám, že jsi v pořádku…/
-
-
Tak zatím ahoj C:
Jo a máte už namalovaný vajíčka?
Já na to peču :D