News:
jjjessie vstala z mrtvých
Blog oživen
Dess změněn

Červenec 2013

Texty

31. července 2013 v 18:01 | JJJessie
Čauky obludky :D

Rozhodla jsem se, že jsem čas od času hodím text některý mojí oblíbený písničky.
Pozdějc bude rubrika s textama možná rodělená i na druhy hudby.
A protože vás mám ráda... *rezchechtá se* P-prej ráda! *chechtá se* Ok. Ok. Už jsem v poho... *výtlem*
-------------------------PO TŘECH HODINÁCH------------------------------
Hahaha!!!! No tak jo ok, už jsem klidná... *odkašle si* Protože vás mám.... ráda *kuck kuck*, tak můžete psát do komntů pod tento a jakýkoliv další článek s textem návhry na další songy :3
Ke každému songu se pokusím najít i gif/pict s tím kdo ho zpívá + Vevo :)
No a už jen poslední věc - v příběhu můžete mít víc postav :)

Vaše (NO. MINE! >:D)
JJJessie

Kapitola jedenácá - Hledání

16. července 2013 v 14:54 | JJJessie |  Příběh(y)
Hell yeah, I'm back!! :D

Kapitola desátá - Opět v jeskyni

10. července 2013 v 20:50 | JJJessie |  Příběh(y)
ČÁGO! :'D
V této kapitole vám nahradím ztrátu z minulé kapitoly :')

Kapitola devátá - Úkryt

9. července 2013 v 15:35 | JJJessie |  Příběh(y)
Zduř! Další kapitola! To mi to jde rychle! :3 :'DDDD Dneska je to hodně krátký, pospíchám. Pardon :(

"Víc teď vědět nemusíš." Řekla Dimma a nzež někdo mohl něco říct, vzala Hazel do zubů a zmizely. Mortum něco vztekle zavčel, skála se otevřela a on vyběhl do noční tmy.

Dimma a Hazel se objevily v dutině obřího stromu. "Proč jsi mě zachránila Dimmo?" "Jsem holt hodná." Zasmála se Dimma. Pravý důvod ale byl, že věděla, že Hazel se s Mortumem určitě ještě setká a chtěla ji na to připravit.

Mortum běhal po lese ale nemohl je najít. /Kde sakra můžou být?!/ Když celý les proběhl třikrát, vzdal to a vrátil se do jeskyně. /Nemůžeš se schovávat věčně, Hazel... Dimma tě nebude stále chránit.../

/...Dimma tě nebude stále chránit.../ Ozval se Hazel v hlavě Mortumův hlas. Tak ji to vyděsilo, že nadskočila. "D-Dimmo?" Pískla tichým hláskem Hazel. "No?" "U-u-umí Mortum i telepatii??" "Ano. Proč se- CO TI ŘEKL?!" "Že mě nebudeš chránit věčně a najde si mě..." Dimma se nadechla a řekla...

Kapitola osmá - Dimma

6. července 2013 v 11:15 | JJJessie |  Příběh(y)
Osmá kapitola! Jjjessie chytá novou mízu! *Ehm* Múzu! :DD

Mortum se k Hazel pomalu blížil a Hazel couvala a couvala, až narazila na zeď. Mortum šel blíž a blíž a čím víc se přibližoval, tím krvelačnější byl jeho pohled. Už už napřahoval tlapu aby Hazel zabil. Ta skoro omdlévala strachy, pohled se jí zamlžoval, ale jakoby od někud z dálky slyšela někoho říkat: "Mortume! Nech ji!" Všimla si, že Mortum dal tlapu dolů a otočil se, několikrát zamrkala aby se probrala a všimla si jakési vlčice. \Kdo je zase tohle?\ Ptala se sama sebe Hazel. "Dimmo? Co ty tu děláš?" Ptal se Mortum. "Co bych tu asi tak dělala?" řekla Dimma klidným hlasem s trochu výsměšným podtónem. "Přece víš že vycítím, když chceš někomu ublížit!" \Jaj, tu potřebuju na své straně! Doufám, že ona mi myšlenky číst neumí...\ říkala si Hazel. "Blbá kletba!" Zavrčel pro sebe Mortum.
"Můžeš si za to sám!" Prohlásila Dimma, ale víc neřekla. "Byla to sebeobrana!" Ohradil se Mortum. "Já za to nemohl!" "Ale prosímtě," ušklíbla se Dimma" Vždyt ti nic neudělal, nesnaž se mi lhát! Navíc za sebeobranu by tě neodsoudili, Buď rád, že jsem se nabídla, že na tebe budu dohlížet, jinak bys tu už nebyl!" \O čem to sakra mluvěj?!\ Divila se Hazel. "A teď k ní." Dimma kývla hlavou směrem na Hazel. "Tohle byla taky sebeobrana?" zeptala se s úšklebkem.Dimma. "Hele nepruď! Nic jsem jí neudělal!" "A ani jsi nechtěl co?" Zeptala se ironickým tonem Dimma. "Tu tlapu sis jen protahoval, že?" "Drž už klapačku Dimmo!" Křiknul Mortum. Dimma ho obešla a přišla k Hazel. "Jsi v pořádku, maličká?" usmála se na ni. "Hazel si najednou připadala bezpečněji, usmála se na Dimmu a řekla: "Asi, jo. Kdo vlastně jsi? Že jsi vlčice a jmenuješ se Dimma už vím, ale co dál?"

1.7. aneb 1.den v kurzu

1. července 2013 v 20:21 | JJJessie
Zdar obludy! (Aby Mia nekňučela kvůli copyleftu :D)

Píšu vám o prvnim dni v kurzu něminy :))

Je to celkem fajn, ta slečna co to vede je hodně sympatická a má smysl pro humor, takže je tam sranda.

Ten kurz už zřejmě běží asi druhým týdnem, protože poprvé jsme tam byli jen tři (já, jeden kluk a ještě jedna holka) a ostatní si přinesli, co dělali minulý týden.
I se mnou je nás tam jedenáct žáků. Jenže až na toho nového kluka ty ostatní "děti" už děti nejsou.
Většině je 16-20, nejmladšímu (to je ten nový kluk) je 12 a nejstaršímu 23, takže jsem tam druhá nejmladší.

Co se týče národností:
Jsou tam dvě Rusky,
jedna Bulharka,
dva Chorvarti (nový kluk a ještě jeden),
jedna Turkyně,
jeden z Abu Dhábi,
jedna Finka,
jedna Indonésanka
a jeden z Mauriciu.

Nejlepší výslovnost má ta Finka a nejlínější je ten z Abu Dhábi.
Dneska jsme se všichni představovali (zapamatovala jsem si jen pět jmen) a ti, co už tam byli posledně, tak četli domácí úkol - "Co je typické pro moji domovskou zemi".
Tohle jsem si zapamatrovala:

FINSKO: Lidi zásadně nemluvěj o penězích, nebavěj se se sousedama, jsou škodolibí, závistiví a furt si na něco stěžujou - hluk, psí hovna, špína,...

MAURICIUS: Maj 30 STÁTNÍCH SVÁTKŮ!!! (Když to slyšel Ahmed, ten z Abu Dhábi, prohlásil "Takže příští dovolenou strávím na Mauriciu!" :D) Většina je náboženskejch, protože tam slavěj svátky všech náboženství, co tam jsou i když to je náboženství sebemenší skupiny lidí.

INDONÉSIE: Spousta prachu, dopravních zácp a špinavé pláže a moře, protože tam lidi vyhazujou odpadky.

RUSKO: (kromě jiného): Děti mají mnohem přísnější výchovu než v Německu.

BULHARSKO: Lidi jsou hodně pesimističtí a ne moc kamarádský (vzpomněla jsem si na Becky a přemýšlela, jestli je ona vyjímkou).

CHORVATSKO: Jedí hlavně ostré jídlo a hodně sýra - dělají dokonce sýrový štrůdl.
Tak čus a nezapomeňte, ze přihlášky do příběhu stále běžej!! :*