News:
jjjessie vstala z mrtvých
Blog oživen
Dess změněn

Duben 2013

29.4.

29. dubna 2013 v 15:58 | JJJessie |  Deníček
Zdarec :D
A máme tu super deník :D
Ma: Nic moc, pořád Kongruenz -_- pro ty co nečetli předchozí deník => Kongruenz, je rýsování tvarů, který kdyby se na sebe překlopily, tak by se měly překrejvat (OMG zadala jsem do on-line slovníku Kongruenz a víte jak, to přeložili? Kongurence :D WTF?!) Tak jsme rýsovali trojúhelníky, ach jak zábavné! *le záchvat sarkasmu*

Fyz: Taky nic moc -.- kontrolovali jsme domácí úkol a pak půlka třídy kecala a vřeštěla, že to bylo slyšet ze třetího patra až do přízemí, tak nám za trest dal za úkol udělat výpisky o kapalinách z šesti stránek :@

Něm: To mi trochu zvedlo náladu (ovšem jen do následující hodiny…) bereme koncovky přídavnejch jmen, což se celkem otrava ale dneska to ušlo, protože ta kapitola v učebnici se odehrává v Berlíně a bavěj se tam o památkách a mluvili i o Brandenburský bráně, že to bylo postavený na znamení sjednocení Berlína a bla bla bla. Tak jsme si povídali o Železný oponě a tak a bylo to docela fajn :)

Bio: FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Měla sem chuť umlátit učitelku berlí! (eště furt je mám, ale už s nima chodim jen do školy :D) Fakt bych jí nejradši umlátila! Opět berem kytky atd. i když v tý učebnici to mám dobraný -.- No měli jsme si přinýst mrkev, že budem zkoumat kořen. Ale opět půlka třýdy vřeštěla, tak jsme psali test!! :@ No umlátit ji, babu hnusnou!!!!!!! Já naštěstí byla ve skupině co měla lehčí otázky, ale stejně:
1. Napiš vše, co víš o čmelákovi
2. Napiš vše, co víš o lýkožroutovi smrkovém
3. Napiš vše, co víš o vši
4. Napiš vše, co víš o masařce
5. Napiš charakteristiku ostnokožců a jmenuj jednoho zástupce
WHAT THE HELL?!?! Ostnokožcům jsme se věnovali asi 10 minut 14 dní před tím! A na tohle jsme měli jen 20 minut! *facepalm o Mount Everest*

OS - Organisationsstunde(německá škola no:D) - Organizační hodina:
Supééééééééééééééééééééééééééééér :33 :DDDDD Dělali jsme fotku do ročenky, každá třída má totiž dvojstránku - jedna je s třídní fotkou a na druhou si můžem dát co chcem. Nasťa udělala tužkou takovej obrázek, že nakreslila lavice, tak jak sedíme a k nim nakreslila různý meme facy a Matěj to předělal na compu. Pak jsme se vyfotili, Matěj to oříznul a k tý lavici s memefacem dal naše oči, jakože guess who :D Vyfotili jsme i třídní a k ní dal Grumpy Cat :D
Adam na to koukal a prej: "Ale to kočka se tam nehodí."
A Daniel na to: "To máš pravdu, kočka to fakt neni." Výtlem na osmou :DDDDDDD
Ten obrázek sem pozdějc taky dám :D
Tak čawes!!

A zpráva pro Jessouna a IceFox:
Další Hazel nebude, dokud obě nenapíšete další kapitolu vašich příběhů! MWUHAHAHA!! To jsem teda zvědavá, kdy se dočkám >:D

Kapitola šestá - Proměna

27. dubna 2013 v 22:35 | JJJessie |  Příběh(y)
Čůůůs :D
Hazel je zpět! :D :D

"Je to-"
Tess nedořekla a zmizela. Zmizela se i ta bílá "místnost", kde byly. "Hazel! Hazel jsi zpátky!" Slyšela známý hlas. "M-mami?" Zamžourala a otevřela oči. \To byl divný sen... Moment... zpátky?\ "Zpátky? Odkud?" "To nevím, ale bylas pryč tři dny!" "T-tři dny?!?!" \Copak to nebyl sen?!\ "Ano, bylas pryč celé tři dny! Copak si to nepamatuješ?" "Ne..." "Zkus si vzpomenout, kdes byla, Hazel, prosím..." "No... Dobře..." Hazel se zamyslela. Myslela, myslela, myslela. Myslela na IceFox. Na Jessiku. Na jezero. Na jeskyni. Na modrou záři. Na krystaly.
Začala ji bolet hlava. Znamení na hlavě se rozářilo. Zářilo silněji a silněji. Hazel zase něco zvedlo ke stropu a pak zpět k zemi, ale tentokrát neupadla do bezvědomí.
"Co se to stalo?" Vyjekla vyděšeně Hazelina matka. Znamení přestalo zářit. "Co by mělo být?" Zeptala se, protože si neuvědomila, že se znamení "ozvalo". Pak se podívala do louže po včerejším dešti. A zhrozila se. "C-co se to se mnou stalo?!?!"
Byla větší, už nebyla kotě, byla velká asi jako dospělá kočka. Už ani nebyla hnědá. Její kožíšek byl černý a znamení na čele jasně zářilo.
Hazel se zhroutila na zem. "Proč jsem tam vůbec šla?!" "Co? Kam jsi šla?" "Do jedné jeskyně... Bylo tam jezero a já tam viděla sebe tak jak vypadám teď, ale zářily mi oči..." Hazel pak odvyprávěla celý příběh včetně IceFox, Jessiky, krystalů a všeho ostatního. "To ne... Říkala jsi IceFox?" "Ano proč se-" Najednou Hazel došlo, odkud jméno IceFox zná. "To je ta co..."

Kapitola pátá - Konečně doma!

26. dubna 2013 v 11:36 | JJJessie |  Příběh(y)
Čus! :D
Máme tu další Hazel! *fanfára* Trochu mě inspiroval jistý článek IceFox (vidíš už tě píšu dohoromady Icíku :D).

Hazel slyšela hlasy a pomalu otevírala oči.. "Probouzí se" slyšela IceFox. "Myslíš, že je připravená?" Slyšela pro změnu hlas Jessiky. "Ano, ale nejsem si jistá, jestli ji máme nechat, aby na to přišla sama, jako jiní nebo jí to máme říct..." To už se Hazel definitivně probudila. "Říct co? Na co mám přijít? Co jste se mnou udělaly?!" Křikla tak, že se to rozléhalo po celé jeskyni, že ji to pak samotnou vyděsilo a trochu se skrčila. IceFox se na ni podívala mrazivějším pohledem než kdy předtím. Hazel se otřepala, najednou jí byla hrozná zima, tak se schoulila a už ani nekníkla.
"Myslím, že by na to měla přijít sama, IceFox." Prohlásila Jessika. IceFox kývla, luskla, krystal na jejím krku zablikal a Hazel najednou stála před jeskyní.
Nejdřív si nebyla jistá, jestli se jí to celé jen nezdálo, ale pak si všimla malé studánky. Podívala se na svůj odraz na hladině a zjistila, že na čele má ten krystal, co měly IceFox a Jessika na krku. Sáhla si pro něj, ale nebyl pověšený, jen nakreslený. Zkusila ho smýt vodou ze studánky, ale nešlo to. Uvědomila si, že už jí zůstane. Ale to bylo to nejmenší co ji trápilo... Nevěděla kudy se dostane domů. Zavřela oči a doufala že si vzpomene na cestu. cesta se jí vybavila jako fotka. Otevřela oči... A stála doma. \To je divné...\ Divila se, ale rozhodla se to řešit až ráno, protože byla hrozně unavená. Šla si lehnout a okamžitě usnula.

Objevila se v nějaké "místnosti", kde nic nebylo, jen bílo, bílo a bílo. Hazel se zdálo, že tam ani není podlaha, strop, zdi, dveře nebo okna, jen bílo, bílo, bílo. Dívala se doleva, doprava, nahoru dolů... Ale nenapadlo ji podívat se za sebe... "Ehm ehm" Cizí hlas za jejími zády ji tak vyděsil, že nadskočila. Otočila se a viděla oranžovobílou kočku.
"K-kdo jsi?" Vykoktala Hazel. "Tess," řekla klidým hlasem kočka. \No ne, ona mi svoje jméno řekla sama. To je upgrade!\ Zajásala v duchu Hazel. "A co tu děláš?" zeptala se jí Hazel. "Já tu teď... žiju" řekla trochu smutně. "Co tu děláš ty?" "Já nevím... Ani nevím, jak jsem se sem dostala a-" Tess ji nenechala domluvit. "Vidím, že jsi se setkala s Jessikou a IceFox..." Prohlížela si Hazelin znak na čele. "J-je to dobře nebo špatně, Tess?" "Je to-"

Co znamená ta kurzíva jste snad pochopili ne? :DD Pokud ne, jste lamy a dozvíte se to v příštím díle >:D *le troll*

Kapitola čtvrtá - Magie krystalu

25. dubna 2013 v 11:19 | JJJessie |  Příběh(y)
Zdarec!

Jsem democná a debáb co *hepčíííí* dělat *smrk* tak sem se kodečdě dokopala k dalšíbu *kašly kašly* dílu příběhu. *hepčí* Boment. *jde pro novou krabici kapesníků*
Do, tak teda do toho. *chrchly chrchly* Ale upozorďuju, že to asi debude dic boc *vyplivne hlen a vyhodí kapesník* když sem debocdá...
A taky báb balý dárek pro Jessiku *mrkne* Přečtěte si a pochopíte...

Hazel následovala lišku a rozhlížela se kolem. Chodba se jí zdála nekonečná "Kam jdeme? Co se mnou bude? Kdy se vrátím domů?" Ptala se pořád dokola lišky, ale ta její otázky ignorovala.
Konečně došly na konec chodby, kde se rozšiřovala v obrovskou místnost Hazel se rozhlédla a všimla si, že tam v kruhu sedí několik prapodivných postav. Byli tam dvě okřídlené kočky, něco, co vypadalo, jako had ale mělo to ruce a nohy. Hazel si promnula oči. \Asi už blázním z té modré záře a té lišky...\ Otevřela oči... Ale postavy tam byly pořád. Hazel se znovu rozhlédla po sedících a všimla si bílého ptáka, který měl podobnou ofinu jako ta liška. A na krku měla modrý krystal, který byl obklopen jakousi aurou, která měla barvu jako ta modravá záře. Hazel si všimla, že stejný krystal má i ta divná liška. Znovu si lišku prohlédla. Až teď si všimla okovů na tlapkách a obojku. \Utekla odněkud... Ale, proč? A před kým?\ Neměla odvahu tyto otázky vyslovit nahlas.
Pták vstal a šel k nim. "Vítej, Ice Fox, už na tebe čekáme." Oslovil lišku. \Ice Fox... Ice Fox... To už jsem někde slyšela...\ Přemýšlela Hazel. "Dobrý večer, Jessiko," odvětila liška. \Fajn.. Znám jména obou a ty dvě asi budou hlavní., nikdo jiný ty krystaly nemá..\ Jessika si všimla Hazel. "To je ona?" "Ano, je to ona" "Co? Já?!" Vyjekla vyděšeně Hazel. Jessika i Ice Fox její otázku ignorovaly. "Takže můžeme začít." Pronesla slavnostně Jessika. "Z-začít s č-čím?" Zakoktala Hazel. Jessika opět ignorovala otázku. "Ice Fox, jsi připravena?" "Jistě, Hazel, pojď sem." Stoupla si doprostřed kruhu utvořeného tím, jak seděla ta podivná stvoření. "P-p-proč bych to dělala?" Pokoušela se Hazel o odpor a snažila se, aby její hlas nezněl tak vyděšeně. Bez úspěchu. "Jdi k ní." Poručila Jessika a podívala se na Hazel uhrančivým pohledem. Hazel poslechla, ale nedělala to z vlastní vůle. Věděla co dělá, ale nemohla to zastavit. Došla k Ice Fox a všimla si, že na zemi jsou nakresleny nějaké znaky. Zase přišla k sobě a snažila se utéct, ale nohy vypověděly službu a ona spadla na zem. \Vzdávám to... Stejně neuniknu...\ Zůstala ležet na zemi. "Vstan" přikázala Ice Fox. Hazel vstala. Jessika, Ice Fox a ostatní začali něco mumlat neznámým jazykem. Ice Fox si stoupla za kruh sedících, naproti ní stála Jessika. Jejich krystaly zářily Najednou se rozzářily i znaky a vyšla z nich záře. Bílá. \Díky Bohu, už žádná modrá...\ Oddechla si Hazel. Znaky zářily silněji a silněji až z nich záře vyšla a začala se obtáčet kolem Hazel. Zavřela oči. Něco ji vyneslo vzhůru až ke stropu. Otevřela oči. Vyšla z nich bílá záře a ona se snesla zpět na zem. Byla v bezvědomí a oči se jí opět zavřely...

Tak co, líbí? :DDDD *hepčík*

Jak dopadlo doučko + biologie

21. dubna 2013 v 19:10 | JJJessie |  Deníček
Takže,

doučování dopadlo líp než jsem čekala!
Je to celkem fajn kluk, je mu 19, doučoval i svojí ségru, studuje MatFyz (a ještě stíhá doučovat!!) a je s nim sranda. A rozhodně to umí vysvětlit mnohem líp, než náš učitel! Ve škole mi to přišlo mnohem těžší než to ve skutečnosti je, protože jsme pozadu a ten učitel se proto věnuje každý úloze jen asi 2 minuty...
Včera jsme se učili jenom matiku. Zítra přijde zase a to asi bude jen fyzika pro změnu.
To jsem zvědavá, jestli jsou pohyby stejně lehký jako Kongruenz (to je, že se dva obrazce, když se položej na sebe překrejvaj). Mno sand jo...

Teď se s kámoškou učíme na biologii, kterou ta kráva učitelka přesunula z 29.4. na 25.4.
má to bejt z ploštic, brouků,mravenců, lyšajů, motýlů, much, pakomárů, blech, ovádů a komárů. (což znamená, že tam půlka z vyjmenovaných potvor jako vždy nebude -_-).

Jinak to v tý hodině byla celkem sranda. Bavili jsme se o referátech a teď prostě učitelka
"Tome, ty máš blechy viď?"
On: "Ne já mám vši."

Prostě fail na osmou třída vybouchla smíchy :DDD

Tak dneska je to ode mě vše :)
Jdu se učit -_-
JJ

Doučování

20. dubna 2013 v 17:48 | JJJessie |  Deníček
jjjessie žije!! :D

Takže - máme velice retardovanou matematiku (jinak řečeno geometrii v němčině :C) a taky trapnou fyziku (neboli rovnoměrný, nerovnoměrný, otáčivý a posuvný pohyb) Na geometrii celá rodina selhala a zmoj nechápavosti pohybů tátu málem kleplo :C
I rozhodla se máti, sehnat doučko. Na Jobs.cz dala inzerát a už máme vybráno. Každou chvíli přijde na první hodinu.
Napsal mimo jiné i jeden trollský Slovák - hrdě napsal, že německy neumí, ale matika a fyzika je ve všech jazycích stejná, takže to vlastně nevadí. No prostě facepalm o Mount Everest...
To blbý je, že jedna doučovací lekce bude trvat 2-3 hodiny :C
No snad to přežiju...

Konečně další článek

4. dubna 2013 v 14:06 | JJJessie
Čau lidi...
...a Ice Fox xD

Tákže, STRÁÁÁÁÁÁŠNĚ dlouho jsem tu nebyla, (já vim jsem hříšná, upalte mě :DD)
ale měla jsem k tomu důvod!
Nějak na další článek totiž nebyl čas, nápad a... ehm... chuť. (Vždyt řikám upalte mě :D)
Ale ted jsem konečně po dlouhý době sama doma a mám na článek čas. (A chuť :D)

Tak jaký byly Velikonoce? Přišlo k vám hodně lidí? Já jsem tomu unikla, páč jsem byla u babčy a vzhledem k tomu, že bydlí v 3. patře paneláku, tak se tam nikdo netrmácel :D
Bohužel moc nepodporuje textovky, (jo já vim, taky bych se vztekala, kdyby si někdo našel čas na textovky a na mě ne :D) takže jsem měla třídenní absťák (ne, nejsem závislá i když to tak zní :D) od netu a místo toho, jsem se musela učit matiku... I vrátím se po třech dnech a textovka, která předtím měla asi 20 komentářů, jich měla po těch třech dnech 429! (Ten pocit...)

A co apríl? Povedlo se vám někoho napálit? Mě ne, nebyl na to čas. (Ano, všimli jste si správně, poslední dobou nemám na nic čas :D) A taky moc nebylo koho, protože máme na rozdíl od ostatních škol ještě do konce tejden Velikonočky :P *posměšně se směje*

Řeknu vám... Po těch pěti měsících, co jsem byla doma, kvůli sádře mi bude chybět :( Zpátky do školy se mi vůbec nechce. (Když jsem měla slabou chvilku, napadlo mě, že nejlepší by bylo, rovnou přejít do důchodu :DD)

Uf, už mě bolej ruce, (vyšla jsem ze cviku :D) ale plánuju, že během dneška nebo zejtřka tu budou další dva články :)

A zpráva pro Jessiku a Ice Fox, protože jinak by si vygooglily kde bydlim a šly by mě zabít:

4. kapitola bude snad už zítra :DD

Čus :D
JJ