News:
jjjessie vstala z mrtvých
Blog oživen
Dess změněn

Zamyšlení nad sebou samým

12. února 2013 v 21:04 | JJJessie
Ze školy přišel úkol:
Charakterizujte sebe samu - tohle z toho vylezlo:

Charakteristika sebe sama
Tento úkol je těžší než se zdá, protože většina lidí se při charakteristice sebe sama "zkrášlí" nebo se naopak charakterizuje v mnohem horším světle, protože ačkoliv je ostatními onen člověk popisován v dobrém, myslí si o sobě něco jiného a nevěří jim.
Já osobně se při charakteristice sama sebe se snažím, abch se popsala co nejpřesněji a držela se skutečnosti a popsta jak své dobré tak i své špatné vlastnosti...
Jsem přátelská, milá, temperamentní, schopná ostatním pomoci, když pomoc potřebují a umím být i vtipná. Když píšu například dopis nebo slohový úkol, někdy je pro mě prvních pár řádků utrpením, ale pak se moje fantazie probudí a jsem schopná napsat něco zajímavého, či zábavného.
Bohužel bývám občas i náladová, protivná, tvrdohlavá, odmítám uznat vlastní chybu, někdy jsem i škodolibá. Tyto moje vlastnosti se sažím co nejvíce potlačovat, ale občas, když se naštvu, to prostě nejde a moje "špatné Já" se ukáže v plném světle.
Ne vždy jsem bohužel schopná ovlivnit, jak dlouho bude moje "špatné Já" převládat a kdy se mnou bude zase normální řeč a budu v klidu.
Někdy jsem ale schopná se ovládnout, na venek se usmívat a vztekat se a křičet pouze vnitřně. Říká se sice, že tento boj se zuřivostí škodí tělesnému i duševnímu zdraví, ale někdy to jinak nejde. Dík za pozornost :) JJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama